☰ Menu
PUP Wąbrzeźno
Herb PUP Wąbrzeźno

Sobota 19.01.2019

zaawansowane

klauzula informacyjna

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/W – ogólne rozporządzenie o ochronie danych, informujemy, iż:

1) Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest  Powiatowy Urząd  Pracy w Wąbrzeźnie. Może się Pan/Pani  z nim kontaktować w następujący sposób: listownie na adres siedziby: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie, ul. Wolności 44, 87-200 Wąbrzeźno;
e-mailowo: kancelaria@pup-wabrzezno.pl , telefonicznie:56 690 04 00

2) Do kontaktów w sprawie  ochrony Pana/Pani  danych osobowych został także powołany  Inspektor Ochrony Danych , z którym może się Pan/Pani  kontaktować  wysyłając e-mail  na adres: iod@pup-wabrzezno.pl lub listownie ( na adres Administratora podany w punkcie 1).


3) Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu wypełnienia przez administratora zadań określonych w przepisach szczególnych np.: wydania decyzji administracyjnej, postanowienia lub innego działania wynikającego z przepisów prawa.


4) Pana/Pani dane osobowe możemy przekazywać i udostępniać wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa są nimi np.: sądy, organy ścigania, podatkowe oraz inne podmioty publiczne, gdy wystąpią z takim żądaniem oczywiście w oparciu o stosowną podstawę prawną. Pana/Pani  dane osobowe możemy także przekazywać podmiotom, które przetwarzają je na zlecenie administratora tzw. podmiotom przetwarzającym, są nimi np.: podmioty świadczące usługi informatyczne, telekomunikacyjne, pocztowe i inne, jednakże przekazanie Pana/Pani danych nastąpić może tylko wtedy, gdy zapewnią one odpowiednią ochronę Pana/Pani  praw.


5) Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez okres zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, następnie zostaną usunięte.


6) Ma Pan/Pani  prawo do :

  1. dostępu do swoich danych oraz możliwości ich sprostowania,
  2. usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  3. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
  4. przenoszenia danych,
  5. cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych,
  6. wniesienia  skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 
               7)  Podania Pana/Pani danych wymaga ustawa na podstawie, której działa Administrator.

               8)  Pana/Pani dane  będą przetwarzane w  formie profilowania.

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Agnieszka Krajniewska
(2018-05-25 13:13:21)
Ostatnio zmodyfikował:
Agnieszka Krajniewska
(2018-10-29 08:18:03)
 

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X